Bovenstaande wordt gemeld door de BBC. Lance Stroll zou na de kwalificatie een woede-uitbarsting hebben gehad, waarbij het medium zelfs spreekt van het uitschelden van teampersoneel en het vernielen van teameigendommen.
Gevraagd om een reactie liet Aston Martin aan de BBC weten dat Stroll inderdaad 'boos' was, maar men ontkent de scheldpartij en het vernielen van spullen. Volgens het team hebben de woede-uitbarsting en de blessure van Stroll dan ook niet niks met elkaar te maken, iets wat Mike Krack na de race ook nog ontkende.
De officiële lezing luidt dat Stroll zich terug moest trekken, omdat hij al enkele weken teveel last zou hebben we van zijn pols waar hij in 2023 aan is geopereerd.
Ook interessant:
Max Verstappen was dé hoofdrolspeler tijdens de Grand Prix van Spanje, zeker na zijn botsing met George Russell. Daar kreeg hij een straf van tien seconden voor. Hoe kijken de heren Tim Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk eigenlijk naar het voorval? Ze bespreken dat en nog veel meer in een kakelverse Formule 1-podcast van RacingNews365!
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!