De motorsportwereld werd zaterdagmiddag opgeschud na een opmerkelijk incident tijdens de sprintrace in de MotoGP in Tsjechië. WK-leider Marco Bezzecchi crashte tijdens de race. Vervolgens sloeg hij een marshal die zijn motor probeerde veilig te stellen in het gezicht. De Italiaan werd direct geschorst voor de hoofdrace op zondag.
De Italiaan komt nu met een statement, waarin hij zijn verontschuldigingen aanbiedt voor zijn gedrag tijdens het incident. "Ik wil graag mijn excuses aanbieden richting de hele MotoGP-gemeenschap voor mijn gedrag richting de marshal. Het spijt me, omdat ik weet hoeveel werk de marshals verrichten en hoeveel ze op het spel zetten om ons veilig te houden."
"Het gedrag dat ik vertoonde zou nooit mogen gebeuren en er is niets wat dit goed kan praten. Ik bied mijn excuses aan richting iedereen, Aprilia Racing en al mijn fans", luidt het statement.
Bekijk het statement van Marco Bezzecchi hieronder.
RacingNews365 genomineerd en maakt kans om bekroond te worden tot 'Beste Sportwebsite' én 'Populairste Sportwebsite'.
De winst zou een prachtige bekroning zijn voor ons harde werk vanaf het circuit en de redactie! Daarom doen we een beroep op jou: Stem op ons!
Stem op RacingNews365!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.










Praat mee!