Het is een groot probleem gebleken dit weekend van de Formule 1 Grand Prix van Japan: het droge gras naast de baan blijkt zeer licht ontvlambaar als de vonken onder de auto's vandaan springen.
Ook in de kwalificatie was het in Q2 raak, ongetwijfeld tot grote frustratie van de coureurs en teams. In tegenstelling tot in de vrije trainingen wordt de tijd nu wel stilgezet, maar het ontregelt de kwalificatie en de planning van de teams natuurlijk behoorlijk.
De organisatie laat weten dat men de brand wil doven, om vervolgens ook dat deel opnieuw te bewateren, voordat men de sessie weer opnieuw opstart.
Pakt Max Verstappen een podium tijdens de GP van Mexico? Dan pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Claim jouw bonus!Meest gelezen
In dit artikel










Praat mee!