Zeer bijzonder nieuws op de dinsdagavond, want Alpine-teambaas Oliver Oakes is per direct vertrokken. De Brit nam in 2024 het stokje over van Bruno Famin, maar heeft nu alweer de deur achter zich dichtgetrokken. De precieze reden is onduidelijk, al speelt er momenteel wel veel bij het Franse team van Alpine. Zo zijn er hardnekkige geruchten dat Franco Colapinto vanaf de Grand Prix van Emilia-Romagna het zitje van Jack Doohan overneemt.
Het team deelt het volgende statement: "Alpine kondigt aan dat Oliver Oakes zijn functie als teambaas heeft neergelegd. Het team heeft zijn ontslag met onmiddellijke ingang geaccepteerd. Flavio Briatore gaat vanaf vandaag verder als adviseur en neemt ook de taken op zich die voorheen door Oakes werden uitgevoerd."
"Alpine wil Oliver bedanken voor zijn inspanningen sinds zijn komst afgelopen zomer en voor zijn bijdrage aan het behalen van de zesde plaats in het constructeurskampioenschap van 2024. Het team geeft verder geen commentaar."
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!