Na afloop van de Grand Prix van Italië, de race waarin Nyck de Vries zijn F1-debuut maakte en direct punten scoorde, werd er veel gepraat over een mogelijk fulltime zitje voor de Nederlander. De Vries is nog altijd in gesprek met meerdere teams, al kan hij daar in gesprek met Viaplay niet te veel over loslaten.
"Het is geen geheim dat ik in Oostenrijk ben geweest (voor een gesprek met Marko, red.) en daarnaast heb ik ook een test met Alpine gedaan vorige week. Maar meer dan dat jullie al weten, heb ik eigenlijk ook niet. Voor jullie dan..."
Bekijk het fragment en een uitgebreider interview met De Vries hieronder.
Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!
Kortom, het ideale avondje uit!
Bestel snel jouw tickets op=op