Een drama voor leider Yazeed Al-Rajhi tijdens de loodzware zesde etappe van de Dakar Rally: de man uit Saoedi-Arabië crashte na 51 kilometer en heeft op moeten geven. Al-Rajhi stond na vijf etappes aan de leiding in het algemeen klassement en verdedigde een voorsprong van negen minuten op Carlos Sainz. Tijdens de nieuwe marathonetappe van 48 uur houdt de droom om op eigen grond de Dakar Rally te winnen op. Al-Rajhi en zijn navigator Timo Gottschalk zijn wel in orde, maar de Toyota is te zwaar beschadigd om verder te kunnen.
Het geeft zijn concurrenten de kans om toe te slaan. Sainz en de andere Audi's van Stephane Peterhansel en Mattias Ekstrom lieten al goede tijden noteren bij de eerste waypoints en nemen virtueel de touwtjes in handen in het algemeen klassement.
Zodra er meer updates zijn, wordt het artikel aangevuld.
Unibet pakt uit! Bij een podiumplaats van Verstappen in Baku of een zege van Norris of Piastri, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Dakar Rally 2024 RN365 Nieuwsdossier
Praat mee!