De drie testdagen in Bahrein stonden natuurlijk in het teken van het rijden van heel veel rondjes, maar om verschillende, bizarre redenen werden diverse sessies onderbroken. Was er op de woensdag sprake van een stroomstoring, waardoor de auto's een uur binnen moesten staan, viel er vrijdagochtend een raam naar beneden op het rechte stuk.
Aan het begin van de laatste sessie op de vrijdagmiddag reed er een bus op het Bahrain International Circuit, terwijl er al coureurs op de baan waren. Dat had een zeer gevaarlijke situatie op kunnen leveren en daardoor werd er een rode vlag gezwaaid. The Race meldt dat het incident verder wordt onderzocht.
"De rode vlag was voor een ongeautoriseerd voertuig. Het was niet op de circuit, maar op de ventweg. Er stonden echter geen hekken en we wisten niet waar het voertuig heen ging. Elk incident op het circuit wordt grondig onderzocht en we zijn er zeker van dat de feedback zal worden gedeeld met de relevante belanghebbenden en dat de juiste acties zullen worden ondernomen", zo wordt een woordvoerder van de FIA door het eerder genoemde medium geciteerd.
De beroemde RN365 kalender download is er weer! Zet de F1-kalender voor 2025 met een druk op de knop in jouw agenda en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen.
Download de F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel
Praat mee!