Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Williams

Fikkende Williams-bolide zorgt voor spectaculaire rode vlag tijdens testdag in Bahrein

De eerste rode vlag van de testvrijdag in Bahrein is een feit. De remmen van Williams vlogen in brand, waarna de rode vlag werd gezwaaid.

Nicholas Latifi reed in de Williams-bolide deze vrijdagochtend in de Williams-bolide. Hij had pas 9 ronden op de teller staan toen rond de klok van 09:40 zijn remmen plots in brand vlogen, aan beide kanten!

Latifi haastte zich terug naar de pitstraat, maar hij redde het niet, want zijn ophanging brak af door de hitte. Hij spinde, waarna de vlammen groter werden, omdat deze niet meer gekoeld werden. Het duurde even voor dat de brandblussers erbij kwamen en de schade aan de achterkant van de wagen is groot. De testdag van Williams lijkt zo in het water te vallen.

Meer updates vind je natuurlijk in de liveblog.

Het voetbalseizoen wordt zaterdag afgesloten met de Champions League finale

Wie wint de Champions League finale: Inter Milan of Manchester City? Win bij Unibet 100x jouw inzet als jouw favoriet wint!

Alleen geldig voor nieuwe spelers, minimum leeftijd 24 jaar. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 100x jouw inzet!
Forbidden

Weddenschappen Nicholas Latifi

Unibet
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet

Formule 1 wintertest Bahrein 2022 RN365 Nieuwsdossier

0 reacties

Viaplay
RN365 Special
RacingNews365 premium: Hét abonnement voor de echte racefan!

Beleef het F1-seizoen als nooit te voren met RN365 premium en profiteer onder meer van een exclusieve app en advertentievrije site.

Lees meer
x
Breaking FIA en F1 willen actie ondernemen na noodkreet Verstappen