Red Bull Racing en Mercedes waren in 2021 veelvuldig met elkaar in gevecht en dat leidde ook tot de nodige spanningen tussen de twee teams. Daarbij zochten teambazen Christian Horner en Toto Wolff elkaar ook regelmatig op. In de afgelopen jaren zakten de Zilverpijlen weg, terwijl Red Bull domineerde. Maar dit jaar is Mercedes weer redelijk competitief en weten de beide teams elkaar ook steeds vaker te vinden op de baan.
Max Verstappen en George Russell liggen ondertussen met elkaar overhoop na het incident in de kwalificatie in Qatar. Verstappen reed Russell in de weg en kreeg daarvoor een straf, maar was vooral niet te spreken over het gedrag van zijn Britse conculega. Eerder bemoeide Wolff zich er al mee, terwijl Horner daar weer ludiek op reageerde. Maar hoe kijkt de Brit naar zijn relatie met Wolff?
"Het moet gaan over wat je doet op de baan, maar er is een soort haat-liefde verhouding. Ik denk dat Toto ervan houdt om me te haten", zo stelt Horner met een knipoog tegenover onder meer RacingNews365. "Het is natuurlijk ook de laatste race van Lewis Hamilton bij dat team. Ik denk dat ze dat moeten vieren in plaats van zich te concentreren op andere aspecten."
Vervolgens krijgt Horner de vraag of hij gelooft wat Verstappen zegt over Russell. "Max vertelt niets anders dan de waarheid. Ik geloof dus 100 procent dat dat juist is. Natuurlijk waren er ook andere mensen in die kamer, maar zij kwamen ook terug en meldden dat ze nogal verbaasd waren over de aanpak die werd gehanteerd."
Wolff stelde ook nog dat Horners acties in relatie tot Verstappen zwak waren. "En wat betreft de opmerking van Toto... Ik ga daar niet op in. Iedereen regelt alles in hun eigen team op een verschillende manier. We hebben 122 races gewonnen, net als 14 wereldkampioenschappen. Ik denk dat we het goed doen", zo is het veelzeggende antwoord van de Red Bull-teambaas.
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!