Red Bull kende vrijdagavond een vrije training met twee gezichten in Saoedi-Arabië. Max Verstappen eindigde achter de McLarens op de derde plaats, terwijl Yuki Tsunoda crashte in de slotfase. Het resultaat van Verstappen klinkt bemoedigend, maar Christian Horner is nog niet volledig tevreden.
"Ik denk dat de korte run goed was", vertelt Horner tegenover Viaplay. "Het ziet er bemoedigend, of iets bemoedigender, uit. Wel is duidelijk dat we ons nog op de longrun moeten richten. We hebben vanavond genoeg werk te doen richting zaterdag."
Horner denkt alleen dat McLaren een streepje voor heeft. "Ik denk dat de McLarens een klap sneller zijn. Eerlijk gezegd ziet het er spannend uit tussen de Ferrari's, Mercedessen en onszelf. McLaren is erg competitief, dus laten we de kwalificatie afwachten."
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!