Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Jos Verstappen

Jos Verstappen geeft glashelder signaal af over toekomst Max: "Zij maken er een heel ding van"

Max Verstappen kwam er de afgelopen tijd maar niet vanaf: allerlei geruchten over een eventuele overstap naar een ander team. Vader Jos Verstappen helpt die geruchten nu echter de wereld uit.

Max Verstappen Jos Verstappen
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Max Verstappen was, achter het stuur van de bolide van Red Bull Racing, de afgelopen jaren de te kloppen man. De Nederlander pakte in 2021 zijn eerste titel na een titanenstrijd met Lewis Hamilton en verbrak in 2022 en 2023 talloze records, maar in 2024 verloor Verstappen wel wat van zijn dominantie. De concurrentie werd immers steeds sterker en dat zorgde ervoor dat Verstappen afgelopen seizoen weer in een ware titelstrijd belandde. 

Nu heeft de Nederlander er nooit een geheim van gemaakt veel waarde te hechten aan een competitieve auto, alleen bleek dat nu net het probleem te zijn bij Red Bull. De RB20 kon het tempo van de snellere McLaren-bolide lang niet altijd bijbenen en dus heeft Verstappen zijn vierde wereldtitel vooral op karakter binnengesleept. Hij stak echter niet onder stoelen of banken dat hij daar allesbehalve tevreden mee was. Ondertussen hengelden onder meer Mercedes en Aston Martin naar de diensten van Verstappen.

Vader Jos Verstappen helpt die geruchten echter de wereld uit bij Radio Joe. Als hem gevraagd wordt naar eventuele interesse vanuit Mercedes, reageert Verstappen senior met duidelijke taal. "Het speelt vooral op sociale media. Mensen maken er een probleem van. Of nou ja, probleem... Zij maken er een heel ding van, dat Max daar naartoe zou willen gaan. Maar op dit moment is er helemaal niets, er zijn geen andere contracten. Het enige contract dat er is, is bij Red Bull. We wachten gewoon af en gaan kijken hoe het dit jaar gaat." 

Ook interessant:

Het Formule 1-seizoen gaat eindelijk beginnen in Australië! We krijgen een eerste beeld van de krachtsverhoudingen, maar Max Verstappen lijkt niet al te veel hoop te koesteren. Tom Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk spreken van een alles of niets-moment in een gloednieuwe RacingNews365 Formule 1-podcast!

Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!

Download F1-kalender

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Michael Schumacher Twaalf jaar na zijn ski-ongeluk