De eerste vrije training verliep prima voor Max Verstappen en Isack Hadjar. De tweede vrije training was iets minder positief. Max Verstappen miste zo'n twintig minuten aan waardevolle trainingstijd door een probleem met de auto en reed tegen het eindelijk van de sessie stevig door de grindbak. Het resultaat was de nodige schade aan de auto en een P6 in de uitslag. Oscar Piastri en beide Mercedes-coureur maakten juist weer een goede indruk na een mindere VT1.
Onderstaand vind je de livetiming en het liveblog. De tijden verversen automatisch tijdens de tweede vrije training, zodat je altijd op de hoogte bent van de actuele stand. In het blog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen tijdens de tweede vrije training in Australië. Je kan eenvoudig switchen tussen de livetiming en de liveblog via het onderstaande blok.
Nieuw F1-seizoen, nieuwe kansen! Pakt George Russell in Australië een podiumplaats dan pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel












Praat mee!