In de eerste vrije training waren het de beide Red Bulls en de beide Renaults op de hypersofts het veld aanvoerden. Mercedes en Ferrari gaven op de ultrasofts behoorlijk wat tijd toe, maar zullen in de tweede vrije training ongetwijfeld dichterbij staan.
Tijdens de sessie updaten de tijden hieronder automatisch. Zo ben je altijd op de hoogte van de actuele stand. In de liveblog voorzien we jou van het laatste nieuws en alle ontwikkelingen uit Mexico.
Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!
Kortom, het ideale avondje uit!
Bestel snel jouw tickets op=op