Max Verstappen verraste vriend en vijand door poleposition te pakken in Saoedi-Arabië. De 27-jarige Nederlander perste er in extremis een fantastisch rondje uit en troefde Oscar Piastri af. Helmut Marko komt superlatieven tekort voor de prestatie van Verstappen.
"Ik denk dat McLaren sterk gebluft heeft in de derde vrije training en heel weinig benzine in de auto had", stelt Marko tegenover Sky DE. "Daarnaast hebben wij de auto opnieuw afgesteld richting de kwalificatie. Dat ging precies goed, waarna Max een weergaloze, onwaarschijnlijke ronde reed. Hij verloor wat tijd in de tweede sector, maar de laatste bocht was weer ongelofelijk."
De koelere temperaturen speelden Red Bull ook in de kaart. "Jazeker. Hoe koeler het wordt, hoe beter het gaat. Maar het is duidelijk dat deze set-up de juiste was. En zoals ik al zei, de bluf van McLaren heeft ons allemaal geïrriteerd. Nadat Lando Norris de muur raakte, realiseerden we ons echter dat het er weer anders uitzag."
Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Groot-Brittannië, pak je bij Unibet liefst 50 keer jouw inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!