Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Helmut Marko

Marko velt genadeloos oordeel over Perez na dramatische kwalificatie

Helmut Marko heeft weinig te zeggen over de kwalificatie van Sergio Perez in Las Vegas, maar de woorden die hij wél uitspreekt snijden hout. De Mexicaan was simpelweg niet snel genoeg.

Marko
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Sergio Perez stelde wederom teleur in een kwalificatiesessie. De Mexicaan strandde al in Q1 tijdens de sessie in Las Vegas en start de race daardoor vanaf P16. Het helpt Red Bull opnieuw niet in de jacht op een mogelijke constructeurstitel. Helmut Marko is in ieder geval duidelijk in zijn oordeel over de Mexicaan.

"Hij was gewoon niet snel genoeg. Misschien hadden we twee sets banden moeten gebruiken, dat zou hem geholpen kunnen hebben. Maar we dachten dat hij het kon. Het zat dicht bij elkaar. Maar helaas, want hij is nu zestiende?", zo vraagt Marko nog even ter bevestiging bij Viaplay.

Is dit een kwestie van het verliezen van vertrouwen voor Perez? Daar gaat de Oostenrijker niet echt op in. "Na Abu Dhabi zullen we bij elkaar gaan zitten om alle mogelijkheden die we hebben door te nemen. Dan zal er een beslissing worden genomen."

Zegt Marko daarmee dat er een kans is dat Perez volgend jaar niet bij Red Bull zit? "Ik zeg niet dat er een risico is. Ik zeg dat we al onze mogelijkheden bekijken en dan een beslissing nemen."

Bij een doelpunt van Oranje tegen Spanje, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet 

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50 keer jouw inzet!

Praat mee!

x
Red Bull Jos Verstappen reageert krachtig op opmerkelijke Max-voorspelling van Brown