Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Helmut Marko

Marko verwacht nóg meer van Verstappen: "In deze vorm moet dat mogelijk zijn"

Max Verstappen heeft het wereldkampioenschap van 2022 en een nieuw F1-record binnen, maar volgens adviseur Helmut Marko is er nog genoeg om voor te strijden dit seizoen.

Er staan nog twee races en een sprintrace op de planning dit Formule 1-seizoen. Helmut Marko verwacht dat zijn Max Verstappen in beide Grands Prix gewoon meestrijdt voor nog meer zeges. Met de dominante reeks van Red Bull hoopt hij ook de laatste races te winnen, zo laat hij weten bij Viaplay.

"Het was een superperformance van Max en Sergio, maar ook het team heeft de goede bandenkeuzes gemaakt. Er was wat risico, maar uiteindelijk betaalde dat zich uit. Zodra Max buiten de slipstream van Hamilton zat, controleerde hij."

"Nog twee races te gaan. Ik hoorde dat we het record voor de meeste overwinningen al binnen hebben, dus daar staat Max nu alleen bovenaan, maar hij kan zijn voorsprong nog uitbreiden. Het is onze intentie om dat aantal nog te verhogen."

"Daar gaan we voor. Als je ziet in welke vorm Verstappen op dit moment steekt en hoe goed het team presteert, dan moet het mogelijk zijn", aldus Marko.

Bekijk het hele interview hieronder.

Ook interessant:

Verstappen moet Mercedes méér vrezen dan Ferrari op weg naar nóg meer records

Red Bull stond in Mexico in de spotlights. Vanwege de straf voor het overschrijden van de budgetcap, vanwege het boycotten van Sky Sports en vanwege het dominante optreden van Verstappen. Tom Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk bespreken alles in de nieuwe aflevering van de RN365 Formule 1-podcast.

Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!

Kortom, het ideale avondje uit!

Bestel snel jouw tickets op=op
Forbidden

Weddenschappen Max Verstappen

Unibet
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet

Formule 1 GP Mexico 2022 RN365 Nieuwsdossier

2 reacties

Viaplay

Unibet
x
Breaking Viaplay bevestigt verregaande maatregelen en vertrek uit meerdere landen