Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Lando Norris

Norris bezorgd ondanks comfortabele voorsprong: "Niet zo ruim als we hadden gewild"

Lando Norris is lichtjes bezorgd na de eerste trainingen in Jeddah. McLaren kwam goed voor de dag, maar niet zo goed als het team zelf graag had gezien.

Norris Saudi
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

De eerste dag van het raceweekend in Saoedi-Arabië verliep weer zeer bemoedigend voor McLaren. In de tweede training zetten Lando Norris en Oscar Piastri een een-tweetje neer en ook in de eerste training waren ze allebei in de top vijf te vinden. Van het enorme gat van een week eerder (acht tienden naar de rest tijdens de trainingen) was geen sprake meer, maar de voorsprong van drie tienden op Max Verstappen kan vrij comfortabel genoemd worden. Daarachter moest Charles Leclerc al een halve seconde toegeven op Norris.

Norris kijkt toch met argusogen naar de tijden op het scherm, zo vertelt hij aan F1TV. "We hebben er in principe vertrouwen in, maar de anderen zitten niet zo ver achter ons. We hadden gehoopt op een wat groter gat dan we nu hadden. We weten dat we snel zijn, we weten dat we een geweldige auto hebben. Maar het is niet zo ruim als we hadden gewild."

Desondanks is Norris wel tevreden met hoe de vrijdag verliep. "Een redelijk goede eerste dag, al voelt het hier altijd chaotisch. Het is zo snel, er zijn overal muren, veel momenten dat het mis kan gaan. Maar vandaag is vooral een dag geweest waarop ik aan mezelf heb gewerkt en aan de manier waarop ik rij. Ik begin dat vertrouwen meer en meer te krijgen. Dus ik denk dat het een goede start van het weekend was. Het was productief en we hebben het gevoel ervoor gekregen. Dus ik heb bereikt wat ik vandaag wilde bereiken."

Bij winst van Verstappen, Piastri, Norris of een andere favoriet in Saoedi-Arabië, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet 

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50x je inzet!

Praat mee!

x
Red Bull Marko wijst gedroomde opvolger voor zichzelf aan: "Zou geweldig zijn"