Daar waar iedereen in de openingsfase van de Grand Prix van Hongarije met glibberen en glijden moeite had om z'n auto op de natte baan te houden, probeerde Lance Stroll doodleuk zijn Aston Martin binnendoor over het nog nattere gras langs de Ferrari van Charles Leclerc te planten. Het gevolg was een touche voor de slippende Stroll en einde race voor zowel de Canadees als de Monegask.
Na afloop van de race werd de Aston Martin-coureur door de wedstrijdleiding dan ook bestraft met een gridpenalty van vijf plaatsen, in te lossen tijdens de eerstvolgende Grand Prix. In dit geval dus de GP van België, die eind deze maand na de zomerstop wordt verreden.
Stroll krijgt naast zijn gridstraf ook nog eens twee punten op zijn licentie, wat zijn huidige totaal in de afgelopen twaalf maanden op zes punten brengt.
Ook interessant:
Video: De tien meest bizarre Formule 1-auto's aller tijden
De Formule 1 zag al heel wat rare, opvallende of gewoon gerust bizarre auto's voorbij komen in haar rijke historie. RacingNews365 zet de tien meest bizarre F1-wagens voor je op een rijtje.
Max Verstappen zag zijn imposante zegereeks doorbroken worden vorige week, maar slaat hij direct terug tijdens de GP van Japan? De Nederlander is wederom de grote favoriet! Zet dit weekend € 10 in en ontvang maar liefst € 50 aan free bets bij Unibet !
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+.
Claim nu jouw free bets