De Fin Kimi Raikkonen had natuurlijk op meer gehoopt, ondanks dat hij vasthield aan de derde plaats in het WK. Zijn laatste race voor Ferrari eindigde voortijdig, maar een nuchtere Kimi weet: "Zo gaat dat soms. Maar het mag duidelijk zijn dat ik iets beters had gewild deze avond."
Op de vraag van Ziggo Sport of er een droom uitkwam voor Raikkonen door voor Ferrari te rijden, antwoordt hij: "Twee keer zelfs, dus wat dat betreft mag ik niet klagen. Ik bewaar in ieder geval mooie herinneringen aan mijn tijd bij Ferrari." Kimi Raikkonen verlaat Ferrari, maar niet de Formule 1. Volgend seizoen zien we hem in een Sauber, simpelweg omdat hij het plezier in het racen nog niet verloren is: "Hopelijk volgt er in de komende jaren meer plezier."
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









