De Grand Prix van Monaco was gezapig tot de regen met bakken uit de hemel kwam. Het bood opties voor diverse coureurs, waaronder George Russell. De Mercedes-coureur verspeelde zijn kansen doordat hij van de baan gleed en verloor daarmee kostbare posities verspeelde.
"Het was een erg saaie race tot het begon te regenen, iets dat we niet direct verwacht hadden. Ik kan mezelf wel voor mijn kop slaan omdat de derde plek eigenlijk min of meer gegarandeerd was", blikt Russell in gesprek met onder meer RacingNews365 terug.
"Er was een gele vlag en ik ging van het gas, maar zodra ik de remmen aanraakte blokkeerde ik en volgde ik Lance Stroll richting de uitloopstrook."
"Het is weer een les die ik geleerd heb dat als je niet gefocust bent, je fouten maakt. Zonder de gele vlag was ik waarschijnlijk meer gefocust geweest en niet gespind. Dit kostte het team een comfortabele derde plek", is Russell schuldbewust.
"Ik beschadigde de auto een beetje en was niet zeker dat ik door kon gaan, maar de problemen losten zich gelukkig op."
Russell eindigde de race nu als vijfde, terwijl Esteban Ocon de derde positie opeiste.
Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!
Kortom, het ideale avondje uit!
Bestel snel jouw tickets op=op