Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Technische problemen houden Verstappen aan de kant in tweede training Monaco

Max Verstappen werd tijdens de tweede training voor de Grand Prix van Monaco getroffen door technisch malheur. De Nederlander verloor veel tracktime.

In de openingsfase van de tweede sessie zagen we Max Verstappen in zijn Red Bull-Honda nog op het asfalt, maar daarna verdween de RB15 in de pitbox. De monteurs van het team werken momenteel hard aan de achterkant van zijn bolide, waar naar verluidt een waterlekkage zou zijn. Voor Verstappen betekent dit veel tijdverlies, iets dat op het stratencircuit in Monte-Carlo allerminst gewenst is. Momenteel staan er slechts tien ronden achter de naam van de Nederlander, die mogelijk tegen het einde van de sessie weer in actie komt.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Verstappen Gulle Verstappen ziet rekening aan zijn neus voorbij gaan: "Toen had Gasly al betaald!"