Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Formule 2

Verschoor verzekert zich van laatste F2-zitje voor 2022, Viscaal ontbreekt

Richard Verschoor heeft het laatste nog beschikbare F2-zitje veroverd. De Nederlander zal plaatsnemen in de Trident-bolide.

Verschoor Zendeli
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © MP Motorsport / Dutch Photo Agency

Richard Verschoor gaat voor een tweede seizoen in de Formule 2. De Nederlander deed het vorig jaar niet onverdienstelijk, maar had wel veel geldzorgen. Aan het einde van het jaar verloor hij dan ook zijn zitje omdat hij het geld niet meer op kan hoesten.

Dit jaar gaat hij het echter opnieuw proberen. De Nederlander strijkt neer bij Trident, op het zitje waar vorig jaar nog landgenoot Bent Viscaal zat.

Voor Viscaal is er geen zitje meer in F2, want de grid is nu gevuld. Het is niet duidelijk wat hij in 2022 gaat doen.

Het voetbalseizoen wordt zaterdag afgesloten met de Champions League finale

Wie wint de Champions League finale: Inter Milan of Manchester City? Win bij Unibet 100x jouw inzet als jouw favoriet wint!

Alleen geldig voor nieuwe spelers, minimum leeftijd 24 jaar. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 100x jouw inzet!

0 reacties

Viaplay
RN365 Special
RacingNews365 premium: Hét abonnement voor de echte racefan!

Beleef het F1-seizoen als nooit te voren met RN365 premium en profiteer onder meer van een exclusieve app en advertentievrije site.

Lees meer
x
Breaking Verstappen deelt duidelijke mening over Hamilton: "Men zal me nu vast haten"