Aan het begin van het jaar werd duidelijk dat er een onderzoek was ingesteld naar Red Bull-teambaas Christian Horner. De Brit zou grensoverschrijdend gedrag hebben vertoond, maar werd uiteindelijk vrijgesproken. Wel zorgde het voor onrust binnen Red Bull, dat uiteindelijk de constructeurstitel aan McLaren moest laten.
"Natuurlijk was het niet fraai", stelt Verstappen tegenover Blick. "Maar ik blijf erbij dat deze zaak heel snel zou zijn opgelost met Dietrich Mateschitz."
Verstappen kan verder niets met geruchten dat hij Red Bull zou willen verlaten, al stelt hij één eis. "Ik ben gelukkig met waar ik sta. En een van mijn voorwaarden is altijd hetzelfde: mijn ontdekker en supporter Helmut Marko moet blijven."
Veel zal ook afhangen van de prestaties van 2025, iets waar Verstappen nog niet te veel verwachtingen over wil uitspreken. "Ik heb geen kristallen bol, maar als we bepaalde zwakke punten in de winter kunnen rechtzetten, staan we weer vooraan. Maar ik doe hier zeker geen voorspellingen. Vijf teams zouden vooraan moeten strijden. We misten vaak de nodige balans, omdat we gewoon niet in het kleine werkvenster konden komen qua temperatuur. Dan begin je een beetje rond te dwalen."
Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!
Download F1-kalenderMeest gelezen
In dit artikel









Praat mee!