Max Verstappen kende een dramatische Grand Prix van Bahrein. De wereldkampioen worstelde met zijn auto en moest het met de zesde plaats doen. De achterstand op winnaar Oscar Piastri en zijn overige concurrenten was enorm, dus Verstappen is verre van tevreden.
"Alles ging mis, alles", vertelt Verstappen tegenover Sky DE. "Een groot probleem en dan de pitstop... Ik weet ook niet wat daar mis ging. Dat was natuurlijk een catastrofe. Bovendien functioneerden de harde banden totaal niet."
Heeft Verstappen dan nog een lichtpuntje? "De mediums waren iets beter. De zesde plaats was echter het hoogst haalbare, of we nu één of twee setjes mediums zouden hebben gebruikt. Het resultaat was hetzelfde geweest."
Bij een overwinning van Ajax op Sparta, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet.
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50x je inzetMeest gelezen
In dit artikel
Praat mee!