Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Robert Doornbos

Video: Doornbos keert terug in moderne formule-wagen

Het heeft vele jaren geduurd voordat voormalig Formule 1-coureur Robert Doornbos weer achter het stuur kroop van een moderne formule-auto. In Valencia testte hij onlangs als één van de allereersten de nieuwe Gen3-bolide van de Formule E.

Robert Doornbos reed in zijn actieve loopbaan in heel wat verschillende formule-wagens: van de Formule 1 tot IndyCar én Champcar en van A1GP tot de Superleague Formula. Nu kan hij de Gen3 Formule E-bolide toevoegen aan dat lijstje.

Doornbos kreeg de uitnodiging om voorafgaand aan het seizoen op het Ricardo Tormo Circuit in Valencia de compleet nieuwe auto aan de tand te voelen. Toen de helm eenmaal opging, was de focus er direct weer. Bekijk de eerste meters van Doornbos in een volledig elektrische raceauto hieronder.

Hét abonnement voor de echte racefan. Sluit je ook aan bij de tofste F1-community!

Meld je direct aan

0 reacties

Viaplay
RN365 Special
RacingNews365 premium: Hét abonnement voor de echte racefan!

Beleef het F1-seizoen als nooit te voren met RN365 premium en profiteer onder meer van een exclusieve app en advertentievrije site.

Lees meer
x
RN365 F1-podcast Verstappen moet oppassen voor overmoedige Perez