Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Formule 1 Grand Prix Singapore 2023

Video: Lichte crash van Sargeant gooit GP Singapore om met safety car

Na een ietwat rustige start van de Formule 1 Grand Prix van Singapore zorgde Logan Sargeant voor een ommekeer. Een safety car veranderde de pikorde flink na een lichte crash.

Singapore Friday
Video
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

De safety car-kans op het Marina Bay Street Circuit is al sinds de eerste Formule 1-race 100%, dat bleek ook in 2023 weer toen Logan Sargeant een lichte crash kende. De Williams-rijder verloor zijn voorvleugel deels, al bleef het grootste gedeelte haken ónder de auto van de Amerikaan.

Hoewel hij door kon rijden, moest de safety car de baan op komen, waardoor er veel veranderde in de pikorde. Zo reden Red Bull-rijders Max Verstappen en Sergio Perez door zonder pitstop, terwijl anderen snel kozen om een stop te maken voor de harde band.

Bekijk het moment van Sargeant en de safety car hieronder!

Formule 1 GP Singapore 2023 RN365 Nieuwsdossier

0 reacties

Viaplay

Unibet
x
Lewis De vurige Red Bull-wens die Hamilton niet hardop uit wil spreken