Na twintig ronden was het tijd voor droogweerbanden, nadat de GP van Monaco in regenachtige omstandigheden was gestart.
Carlos Sainz leidde de wedstrijd, nadat hij als enige van de drie toppers niet de overstap van regenbanden naar intermediate banden had gemaakt. Hij ging voor droogweerbanden, maar Leclerc op hetzelfde moment ook.
Leclerc kreeg op het laatste moment te horen dat hij toch niet naar binnen moest, maar het was te laat. Hij verloor tijd achter Sainz en verloor daardoor uiteindelijk veel plaatsen. Op de radio was hij woedend.
Check hieronder de beelden.
Red Bull profiteert
Een ronde later volgde Red Bull in de voetsporen van Ferrari met een dubbele pitstop. Deze was wel gepland en beide coureurs wonnen er een plekje mee. Perez schoof op van P3 naar P1, terwijl Verstappen van P4 naar P2 ging. Drama voor Ferrari.
Check hieronder de beelden
Hét abonnement voor de echte racefan. Sluit je ook aan bij de tofste F1-community!
Meld je direct aan