Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Verstappen bestraft na crash met Hamilton in Brazilië

Chaos bij de herstart na de safety car in Brazilië. Max Verstappen probeerde het bij Lewis Hamilton. Het ging mis. Charles Leclerc probeerde het bij Lando Norris. Ook dat ging mis.

XPB 1184434 Hi Res
Video
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Een heerlijke chaos bij de herstart na de safety car in Brazilië. Max Verstappen en Lewis Hamilton kruisten ouderwets de degens. Niet voor het eerst eindigde dat in tranen. De Nederlander kreeg van de stewards een straf van vijf seconden.

Niet veel later probeerde Charles Leclerc het bij Lando Norris en ook dat ging niet van een leien dakje. Check hieronder de herhaling en oordeel zelf.

Check hieronder de beelden van de crash.

Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!

Kortom, het ideale avondje uit!

Bestel snel jouw tickets op=op
Forbidden

Weddenschappen Max Verstappen

Unibet
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet

Formule 1 GP Brazilië 2022 RN365 Nieuwsdossier

23 reacties

Viaplay

Unibet
x
Breaking Viaplay bevestigt verregaande maatregelen en vertrek uit meerdere landen