Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Formule 1 Grand Prix Las Vegas 2023

Weerbericht GP Las Vegas: zo koud wordt het dit weekend in de woestijn

In samenwerking met WeerOnline presenteert RacingNews365 je het weerbericht voor de Formule 1 Grand Prix van Las Vegas 2023.

Las Vegas
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Komend weekend vindt voor het eerst sinds 1982 de Formule 1 Grand Prix in Las Vegas plaats. Vroeger werd er nog gereden op de parkeerplaats van het befaamde Caesars Palace, dit jaar zijn de straten van Las Vegas het decor! Ondanks dat de stad midden in een woestijn ligt, wordt het tijdens de sessies zeker niet warm. Het hele raceweekend ligt de maximumtemperatuur overdag tussen 20 en 22 graden met veel ruimte voor de zon. Het is dan heerlijk weer om de stad verder te ontdekken. De momenten waarop geracet wordt vinden echter laat in de avond of pas na middernacht plaats.

Het weekend verloopt droog met brede opklaringen. In tegenstelling tot de meeste raceweekenden beginnen de vrije trainingen in Las Vegas lokale tijd op donderdagavond al. Tijdens de vrije trainingen is het droog en helder met temperaturen die uitkomen tussen 12 en 16 graden. De kwalificatie start in de nacht van vrijdag op zaterdag om 00:00 uur lokale tijd (09:00 uur Nederlandse tijd). Een grotendeels heldere sterrenhemel, in combinatie met weinig wind, zijn ideale omstandigheden om het flink af te laten koelen. De temperatuur ligt dan rond een graad of 12. Een jasje op de tribunes is zeker geen overbodige luxe.

Zaterdagavond om 22:00 uur lokale tijd (07:00 Nederlandse tijd) vindt de start van de race plaats. De kans dat er een bui over het circuit trekt is klein, namelijk zo’n 20%. Het is dan ook een stuk aannemelijker dat de race geheel droog verloopt met een mix van wolken en opklaringen. De temperatuur ligt rond een graad of 13. Wind staat er nauwelijks. De vrees van velen, dat de temperaturen tot richting het vriespunt zouden zakken, lijkt zo dus niet uit te zullen komen.

Bij een overwinning van Ajax op Sparta, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet.

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50x je inzet

Formule 1 GP Las Vegas 2023 RN365 Nieuwsdossier

Praat mee!

x
Overeenstemming FIA bereikt akkoord na protest over 'exorbitante' straf rond vloeken