Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site (Plus)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Premium)
  • En nog veel meer…
Ontdek de mogelijkheden
Max Verstappen

Zestien was al een F1-record, nu wil Verstappen ook zege zeventien

Veel tijd om te genieten van zijn recordbrekende zestiende zege van het seizoen heeft Max Verstappen niet. Een week na de GP van Mexico maakt de F1-wereld zich alweer op voor de GP van Brazilië.

Verstappen Mexico
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © RN365/Michael Potts

Van een baan die hem goed ligt - Verstappen won zondag voor de vijfde keer de GP van Mexico - naar een circuit waar hij pas een keer winnend over de finish kwam. Dit weekend staat de GP van Brazilië op het programma.

Verstappen kijkt hier met veel plezier naar uit, net zoals hij toch ook nog met veel plezier even achterom kijkt. "Het is te gek om tot nu toe 16 overwinningen te hebben behaald dit seizoen. Na vorig jaar had ik niet gedacht dat het mogelijk zou zijn om dat over te doen."

Geweldig seizoen

In Brazilië staat een sprintweekend op het programma. Verstappen: "Vooruitkijkend naar Brazilië, de laatste race van een drieluik en de laatste sprintrace van het seizoen. Na een goede race in Mexico gaan we vol vertrouwen het weekend in, maar we moeten ons wel blijven focussen"

"Het is te gek om tot nu toe 16 overwinningen te hebben behaald dit seizoen, het laat gewoon zien wat een geweldig seizoen we hebben. Ik waardeer al het harde werk en de inzet van iedereen in het team en ik ben blij dat we dat op de baan kunnen laten zien. Nu ligt de focus op de zeventiende overwinning!"

Het F1-seizoen is afgelopen, maar RacingNews365 gaat volle bak door. Op 13 december kan jij aanwezig zijn bij ons live event. Een toffe F1-avond met een live F1-podcast met Tom Coronel, Ruud Dimmers en host Joris Mosterdijk! Tevens ga jij gaat ook zelf racen in een simulator! Ben je een echte kenner? Dat mag je bewijzen in de pubquiz, met toffe prijzen!

Kortom, het ideale avondje uit!

Bestel snel jouw tickets op=op
Forbidden

Weddenschappen Max Verstappen

Unibet
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet

Formule 1 GP Brazilië 2023 RN365 Nieuwsdossier

16 reacties

Viaplay

Unibet
x
Verrast Newey onthult de sleutel tot het Red Bull-succes