Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

24 uur van Le Mans uitgesteld vanwege het coronavirus

De befaamde 24 uur van Le Mans zal dit jaar wederom niet op haar originele datum plaatsvinden. De langeafstandsrace is twee maanden achteruit geschoven.

Oorspronkelijk zou de 24 uur van Le Mans dit jaar op 12 en 13 juni plaatsvinden, maar vanwege het coronavirus heeft de organisatie besloten om deze twee maanden achteruit te schuiven. Nu staat de race gepland voor 21 en 22 augustus. Het is vooral gedaan met het oog op de toeschouwers. Hoe later in het jaar het evenement gehouden kan worden, hoe meer toeschouwers er hopelijk aanwezig kunnen zijn als de besmettingsaantallen door de vaccinaties verder terug lopen en de maatregelen in Frankrijk en de rest van Europa mogelijk verder versoepeld zullen zijn. Vorig jaar werd de race ook uitgesteld, maar toen werd de 24 uur van Le Mans uiteindelijk wel zonder toeschouwers verreden. Een tweede jaar op rij zonder fans op en rond het circuit was onwenselijk, zo gaf de organisatie aan. Zeker nu er dit jaar voor het eerst de nieuwe Hypercar-wagens te zien zullen zijn.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

x
Super Max Verstappen laat Ford-CEO verbouwereerd achter: "Ik geef hem alle krediet!"