Lando Norris noteerde de tweede tijd van de testdag en was de hele dag zeer snel onderweg. Volgens voormalig F1-coureur Gerhard Berger kwam dat doordat hij alleen low fuel runs had gereden. “ De teams hebben allemaal hun eigen strategie en programma’s. Zo reed Norris met een bijna lege tank in zijn McLaren.” Ondanks de opmerking van Berger doet dit niets af aan de prestatie van het jonge talent. Enkele dagen eerder noteerde Fernando Alonso tijdens de kwalificatie een tijd die slechts twee tienden sneller was dan die van Norris.
Berger’s neefje Luca Auer kwam in actie voor Force India en had meer moeite om op snelheid te komen. Op zijn tweede testdag noteerde hij zeer behoorlijke tijden. Vanzelfsprekend was ome Gerhard wel te spreken over zijn prestaties. “ Lucas heeft laten zien waar toe hij in staat is.”
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









