Dertig jaar geleden, in 1995, reed Jos Verstappen voor het tweede jaar in de Formule 1. En niet zoals in het jaar daarvoor voor Benetton, maar hij werd door Flavio Briatore uitgeleend aan Simtek. De Nederlander kwam tijdens de Grand Prix van Argentinië sterk voor de dag en hij lag zelfs op P6, maar viel uiteindelijk uit.
Verstappen wist in totaal maar één keer te finishen voor Simtek, al viel hij wel op met de prachtige livery. Maar het team kampte met grote financiële problemen en ging het na de Grand Prix van Monaco, de vijfde race van het jaar, failliet. Toch heb je nu de mogelijkheid om een deel van de auto van Verstappen uit 1995 in huis te halen.
Bij Iconic Auctioneers wordt namelijk het bodywork van de auto van de tweevoudig podiumklant geveild, waar ook duidelijk de naam van Verstappen te zien is. Daarnaast wordt er ook een bord met de tekst 'Brakes On' geveild, dat door de pitcrew werd gebruikt. De twee onderdelen worden op zondag 24 augustus geveild.
Scoor de hoogste odds en win VIP kaarten voor de klassieker! Speel en win bij Unibet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Download kalenderMeest gelezen
In dit artikel











Praat mee!