Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Australië GP Australië

Start race
00 d 00:00:00
1 NOR
2 VER +0.895
3 RUS +8.481
China

China

Japan

Japan

Bahrein

Bahrein

Saoedi-Arabië

Saoedi-Arabië

Miami

Miami

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna

Monaco

Monaco

Spanje

Spanje

Canada

Canada

Oostenrijk

Oostenrijk

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

België

België

Hongarije

Hongarije

Nederland

Nederland

Italië

Italië

Azerbeidzjan

Azerbeidzjan

Singapore

Singapore

Verenigde Staten

Verenigde Staten

Mexico

Mexico

Brazilië

Brazilië

Las Vegas

Las Vegas

Qatar

Qatar

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Gabriel Bortoleto

Bortoleto lacht om Marko: "Ga vast zijn ongelijk bewijzen"

Gabriel Bortoleto mag terugkijken op een goede eerste kwalificatie in de Formule 1. Red Bull-adviseur Helmut Marko had eerder de nodige kritiek op Bortoleto, maar de Braziliaan trekt zich daar helemaal niets van aan.

Bortoleto Bahrain test day 3
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Gabriel Bortoleto kende een prima eerste kwalificatie in de Formule 1. De Braziliaan eindigde uiteindelijk vóór zijn ervaren teamgenoot Nico Hulkenberg, waarvan we weten dat hij erg goed is in de kwalificatie. De Braziliaan ging zelfs door naar Q2, al eindigde zijn kwalificatie daar met een sisser. Door een simpel foutje lukte het hem niet om een echt goede tijd neer te zetten, waardoor hij morgen vanaf de vijftiende plaats begint.

Desondanks kan Bortoleto met trots terugkijken op zijn eerste kwalificatie, en dat terwijl de week nog begon met kritiek op de Braziliaan. Helmut Marko, die aan het hoofd van het Red Bull Junior Team staat, bestempelde Bortoleto namelijk tot "B-niveau coureur".

Eerder werd dat citaat al aan Bortoleto voorgelegd en gaf hij aan zich niet druk te maken om wat Marko van hem vindt. Wanneer de pers het opnieuw aanhaalt na de kwalificatie, kan Bortoleto alleen maar lachen. "Misschien kijkt hij vandaag eens naar de tijden op het scherm. Maar zoals ik al eerder zei, en daar blijf ik ook bij: zijn mening gaat mijn leven niet veranderen. Hopelijk kan ik met de tijd zijn ongelijk bewijzen."

"Vandaag was daar misschien al wel het begin van", vervolgt Bortoleto tegenover onder meer RacingNews365. "Iedereen mag een mening hebben. De headlines kunnen genadeloos zijn, maar ik weet zeker dat ik uiteindelijk zijn ongelijk ga bewijzen."

Praat mee!

Je kunt de eerste zijn die reageert!

x
McLaren Horner reageert verbluft op hegemonie McLaren: "Heel vreemd..."