Donderdagmiddag ontstonden er hardnekkige geruchten dat Aston Martin haar pijlen gericht heeft op Jonathan Wheatley als nieuwe teambaas. Naar verluidt was er nog niets getekend, maar Adrian Newey en Lawrence Stroll zouden Wheatley als ideale voorman zien.
De Brit was echter in dienst van Audi, dat in eerste instantie niet op de kwestie wilde reageren. Nu maakt de renstal officieel bekend dat Wheatley per direct vertrekt. Mattia Binotto neemt zijn taken over. Audi meldt dat Wheatley opstapt vanwege persoonlijke redenen.
Gernot Dollner, de CEO van Audi, reageert. "We zijn Jonathan dankbaar voor zijn bijdrage aan het project en wensen hem het allerbeste voor de toekomst. Binotto en het team zullen het pad dat we hebben gekozen vastberaden blijven volgen."
"Onze focus blijft onveranderd: we richten al onze inspanningen op het opbouwen van een team dat op het hoogste niveau meedoet en tegen 2030 kan strijden om wereldkampioenschappen in de Formule 1. We zullen onze organisatiestructuren continu blijven ontwikkelen om ons gezamenlijke doel op een duurzame manier te bereiken."
Ontvang het laatste F1-nieuws van RacingNews365 nu ook in je Google overzicht! Klik op onderstaande link en je ziet jouw favoriete F1-site nu nog vaker verschijnen. Zo mis je niets van het nieuws, analyses, interviews en scoops.
Volg RacingNews365 in GoogleMeest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.










Praat mee!