Dit jaar lag Force India bijna nog op apegapen, maar na de overname van het team door Lawrence Stroll lijkt het financieel niet op te kunnen voor de tegenwoordig volledig Britse renstal.
Volgens de baas van Force India-sponsor Acronis, Sergey Belousov, verdrievoudigt het budget van het team volgend jaar. Uitgaande van een budget van 110 miljoen euro in 2018, betekent dat dat Force India in 2019 Red Bull-achtige bedragen uit gaat geven aan één Formule 1-seizoen. "Volgend jaar wil Force India in de top drie bij de constructeurs eindigen. Het is een sterk team, en met een groter budget zal die positie alleen maar beter worden", aldus Belousov in gesprek met het Russische Championat .
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









