Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Franco Colapinto

Crash Colapinto leidt tot rode vlag in kwalificatie GP Groot-Brittannië

Franco Colapinto heeft een rode vlag veroorzaakt in de kwalificatie op Silverstone. De Argentijn crashte, kwam weg en viel weer stil.

In zijn tweede run van Q1 is het fout gegaan voor Franco Colapinto op Silverstone. De Alpine-coureur ging te vroeg op zijn gas na de laatste chicane en spinde van de baan. Daarbij raakte Colapinto ook de muur, al kwam hij weg uit de grindbak. De achterkant van de auto vibreerde echter nogal, waardoor hij zijn Alpine verderop moest stilzetten. De rode vlag was het logische gevolg.

Zodoende zit de kwalificatie van Colapinto erop. Dat kan hij niet goed gebruiken, aangezien Colapinto flink onder druk staat. In Oostenrijk kreeg hij te horen dat hij snel beter moet presteren, anders raakt hij mogelijk zijn zitje kwijt.

Download met één druk op de knop de F1-kalender voor 2026 naar de agenda van jouw telefoon of laptop en mis geen seconde van het nieuwe F1-seizoen!

Download F1-kalender

Praat mee!

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
2026 De F1-auto's van 2026 onthuld: Dit is alles wat je moet weten!