Max Verstappen staat tot en met 2028 onder contract bij Red Bull en heeft meermaals aangegeven dat hij niet nog tien jaar in de Formule 1 te bewonderen valt. Maar dient hij zijn Red Bull-contract uit, stapt hij nog over naar een ander team of stopt hij rond 2028? En zien we Verstappen in een andere rol nog terug in de Formule 1?
Tom Coronel, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk bespreken dat en meer uitgebreid in een nieuwe Formule 1-podcast van RacingNews365! Ook Cadillac, het tweede Red Bull-stoeltje én de Grand Prix van Nederland komen aan bod. Het is immers bijna tijd voor het grote feest op Circuit Zandvoort!
Max Verstappen rijdt een thuisrace op Spa-Francorchamps. De Nederlander kende veel pech tijdens de vorige race, waardoor hij een podium misliep. Pakt Max tijdens de GP van België wel zijn podium?
Unibet keert liefst 50x jouw inzet uit bij een podium voor Verstappen, Antonelli of Russell!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd 18+.
Win 50 x jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.











Praat mee!