Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Australië

Australië

China

China

Japan

Japan

Bahrein

Bahrein

Saoedi-Arabië

Saoedi-Arabië

Miami

Miami

Emilia-Romagna

Emilia-Romagna

Monaco

Monaco

Spanje

Spanje

Canada

Canada

Oostenrijk

Oostenrijk

Groot-Brittannië

Groot-Brittannië

België

België

Hongarije GP Hongarije

Start race
04 d 02:18:36
Kwali. Kwalificatie
Race Race
Nederland

Nederland

Italië

Italië

Azerbeidzjan

Azerbeidzjan

Singapore

Singapore

Verenigde Staten

Verenigde Staten

Mexico

Mexico

Brazilië

Brazilië

Las Vegas

Las Vegas

Qatar

Qatar

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Formule 1 Grand Prix Nederland 2024

Extra weerupdate Zandvoort: code geel en fikse regenbuien op komst

Na een onstuimige vrijdag lijken alle ingrediënten voor een geweldige kwalificatie op tafel te liggen. Daar komt nog een extra factor bij, want ook op de zaterdag in Zandvoort speelt het weer een grote rol. In samenwerking met Weeronline presenteert RacingNews365 een extra weerupdate voor de zaterdag van de Grand Prix van Nederland.

Leclerc wet FP1 Zandvoort
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

Op de vrijdag in Zandvoort kregen de coureurs te maken met vier seizoenen in één dag. Zon, regen, extreem harde windvlagen en zo'n beetje alles daar tussen in. Het zorgde voor een begin op regenbanden, maar naar mate de dag vorderde kwamen de slicks weer te voorschijn.

Echter de slicks lijken op de zaterdag in de bandenwarmers te kunnen blijven, want er worden flinke regenbuien voorspeld in Zandvoort. Er is in de ochtend vrij veel bewolking aanwezig en hieruit kan soms wat regen vallen. Er zullen later in de ochtend en in de middag ook droge momenten zijn met wat zon. Het KNMI heeft dan ook code geel afgegeven voor het hele land.

In de loop van de middag stijgt de kans op buien flink, waarbij het meteen over stevige regenbuien gaat, waarbij ook onweer niet is uitgesloten. Voor de buien uit kan het nog een graad of 23 worden in de Noord-Hollandse duinen. De wind is aanvankelijk matig tot vrij krachtig (windkracht 4 of 5) en komt vanuit het zuiden. Eind van de middag draait de wind naar het westen.

			© RacingNews365
	© RacingNews365

Ook interessant:

Praat mee!

  1. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/default.png

    vanlotje

    Wat een K.. zomer Fijn om alles via de tv te volgen, je zal er maar zitten in je regenpak met die wind

  2. https://cdn.racingnews365.com/Avatars/small/avatars_helmets/avatars_helmets_2024_ls.png

    RonaldvS

    Hoop op een natte qualy maar de weerapps van mij zeggen allemaal pas regen vanaf 16.00… gaan het zien… @redactie: en de weersvoorspellingen voor morgen? 😋😎

x
Breaking Audi presenteert titelsponsor nieuw F1-team 2026