Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Ferrari-coureurs worstelen met banden op COTA

Sebastian Vettel en Charles Leclerc blikken niet geheel tevreden terug op hun vrijdagtrainingen op het Circuit of the America's.

Het team van Ferrari wist zich vooraan te meten, maar Sebastian Vettel gaf tijdens de tweede training zes tienden toe op Lewis Hamilton. Met name in de long runs was het tempo van Vettel en teamgenoot Charles Leclerc beduidend minder dan dat van de Mercedes-coureur. Leclerc, die de dag als tweede snelste afsloot, weet waar Ferrari tekort komt: "We begonnen de dag goed doordat we al snel een goede balans te vinden hadden. In de middag werd het warmer en verslechterde de balans van de auto. Voor de kwalificatie ziet het er goed uit, maar we moeten nog werken aan onze racepace. De zachte banden slijten bij mij nog te snel dit weekend." Teamgenoot Vettel was eveneens tevreden over het begin, maar ziet verbeterpunten: "Het was een aardig begin, maar we moeten nog stappen maken dit weekend. Zeker voor wat betreft onze raceafstelling. Ik was niet erg snel op de harde banden, maar we gaan de verzamelde data goed bestuderen om dat te verbeteren", laat hij Sky Italia weten.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Breaking Verstappen test Mercedes in Portugal