Medio 2024 kondigde Aston Martin aan dat ze Enrico Cardile voor 2025 hadden aangetrokken als Chief Technical Officer. Cardile was juist vertrokken bij Ferrari en de Scuderia stak dan ook een stokje voor een snelle overstap naar de concurrent door te wijzen op de periode van gardening leave.
Er is echter een oplossing gevonden tussen de partijen, waardoor Cardile nu voor Aston Martin kan werken aan de voorbereidingen voor de nieuwe regelgeving voor krachtbronnen voor volgend seizoen.
Een woordvoerder van Aston Martin verklaarde: "We zijn blij dat er een oplossing is gevonden en dat Enrico verder kan gaan met het team terwijl we vooruitkijken naar 2026 en verder als onze Chief Technical Officer, die leiding geeft aan onze ontwerp- en technische functies op de AMR Technology Campus."
Ook interessant:
Max Verstappen werkte een zeer teleurstellend weekend af in Hongarije. Hij eindigde nog wel in de punten, maar het is de vraag of hij dit jaar nog een race gaat winnen. Rudy van Buren, Ruud Dimmers en Joris Mosterdijk bespreken dat en nog veel meer in een kakelverse Formule 1-podcast van RacingNews365!
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!