Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Ferrari-fabriek start productie op en sluit zich aan bij strijd tegen coronavirus

Ook in de Ferrari-fabriek wordt er sinds kort hard gewerkt om onderdelen te produceren die helpen bij de strijd tegen het coronavirus.

Net als in verschillende Formule 1-fabrieken in het Verenigd Koninkrijk wordt er nu ook in de Italiaanse Formule 1-fabriek van Ferrari hard gewerkt om te helpen bij het bestrijden van het coronavirus. In Maranello is er in plaats van de productie van Formule 1-autoonderdelen overgegaan op de productie van kleppen voor beademingsapparaten en hulponderdelen voor mondkapjes. De Italiaanse fabriek is momenteel verplicht gesloten voor het werk aan Formule 1-gerelateerde zaken, net zoals alle andere Formule 1-fabrieken dat zijn. Hoe de werkzaamheden van Ferrari er momenteel uitzien, valt hieronder te bekijken.

lrWBKkUJMXE

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

Unibet
Coureur
Team
Odds
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+. Unibet Unibet
x
Breaking Verstappen test Mercedes in Portugal