Vettel flirt ook rustig met het team van Mercedes en heeft aangegeven dat hij pas na de zomer een beslissing neemt over zijn toekomst. Veel daarbij zal afhangen van de prestaties en ontwikkeling van Ferrari. Juist op dat vlak begint de Duitser zich toch wat zorgen te maken. De leiding in het WK is tot één punt geslonken en sinds de GP van Canada is Mercedes oppermachtig. Het Franse Auto-Hebdo meldt dat Vettel bij Ferrari de komende jaren 120 miljoen Euro kan verdienen. Er ligt een driejarig contract klaar en president Sergio Marchionne liet recent al weten er alles aan te doen om Vettel te behouden.
Een van de eisen van de Duitser is dat Kimi Raikkonen aanblijft als teamgenoot in 2018. De beide coureurs hebben een goede band met elkaar, maar daarnaast vormt de Fin ook geen bedreiging. Met hem aan zijn zijde is Vettel de absolute nummer één binnen het team. Traditioneel maakt Ferrari in Monza de coureurs voor het volgende seizoen bekend. De GP van Italië staat op 3 september op de Formule 1 kalender .
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









