Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Ferrari onthult opgefriste nieuwe Formule 1-bolide

Ferrari was het laatste team dat nog iets van de nieuwe auto moest laten zien en twee dagen voor aanvang van de wintertests was het zover. De Scuderia zette de SF21 voor de camera.

Het seizoen 2020 was er voor Ferrari een om snel te vergeten. Charles Leclerc en Carlos Sainz moeten dit jaar de weg naar boven inzetten en krijgen daarvoor de SF21 tot hun beschikking. Die auto werd vandaag door het Italiaanse team gepresenteerd aan het publiek. De auto valt op door behoorlijk wat aanpassing, zowel op het vlak van de kleurstelling als van het technische ontwerp. De top drie is dit jaar het doel en Ferrari acht dat haalbaar. De strijd in het middenveld zal ongetwijfeld weer fel zijn en de Scuderia denkt de aansluiting te kunnen vinden met teams als McLaren, Aston Martin en Alpine. Met name de motor zou flink onder handen zijn genomen.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

x
Super Max Verstappen laat Ford-CEO verbouwereerd achter: "Ik geef hem alle krediet!"