Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden

Ferrari verlengt langdurige relatie met remmenbouwer Brembo

Ferrari heeft zich verzekerd van de diensten van remmenbouwer Brembo. De twee partijen verlengde hun samenwerking met drie jaar.

Brembo is fabrikant van high performance remsystemen, koppelingen en andere componenten voor de race-industrie. De samenwerking tussen Ferrari en de remmenbouwer in de Formule 1 gaat terug tot 1975. Met de nieuwe overeenkomst gaat Brembo officieel door als technisch partner van de Scuderia. Ferrari lanceert vrijdag het team en 10 maart de nieuwe auto op Maranello.

Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!

+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda

We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.

x
2026 Grote vraagtekens rondom nieuwe auto Verstappen