Peter van Egmond werkte al decennia lang in de Formule 1 en zag meerdere generaties van de grootste kampioenen ooit door zijn lens. In recente jaren was hij nog werkzaam voor Red Bull om mooie foto's van onder andere Max Verstappen te schieten, maar ook om met zijn camera de intieme geheimen van de bolides van de concurrentie vast te leggen.
Van Egmond sprong tevens enkele jaren bij als de vaste cameraman van Olav Mol als er aankondigingen op interviews opgenomen dienden te worden.
In 2024 maakte hij bekend dat hij kanker had en helaas was uitbehandeld. Enkele weken geleden schoof hij nog aan bij Viaplay om daar zijn verhaal te doen. Hij zou nadien dus niet meer terugkeren op het Formule 1-circuit. Van Egmond laat een vrouw en drie kinderen achter en is 68 jaar oud geworden. RacingNews365 wenst de familie en andere naasten van Van Egmond veel sterkte.
Bij winst van Verstappen of een andere favoriet in China, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet!
Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor nieuwe spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+
Win 50 keer jouw inzet!Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!