De naam van Valery Markelov is opgedoken in een onderzoek naar het van corruptie verdachte oud-kopstuk van het Russische ministerie van Binnenlandse Zaken, Dmitry Zakharchenko. Dat meldt Racefans.net.
De arrestatie van Markelov zou slecht nieuws kunnen betekenen voor zijn zoon, Renault-testrijder Artem Markelov. Zijn carrière wordt immers financieel gesteund door het door zijn vader opgerichte bedrijf Russian Railways. Markelov werd beschouwd als de belangrijkste kandidaat voor een stoeltje bij Williams in 2019, juist vanwege de flinke zak geld die hij mee zou kunnen nemen. Mocht hij door de recente ontwikkelingen niet meer over die zak geld kunnen beschikken, dan zou dat goed nieuws kunnen betekenen voor Esteban Ocon. Als ze bij Williams niet meer voor de centen van Markelov kunnen kiezen, kan het talent van Ocon hem misschien toch in de Formule 1 houden. Wordt ongetwijfeld vervolgd.
Meest gelezen
Nooit meer iets van de Formule 1 missen? Dat kan! Zet met een druk op de knop de Formule 1-kalender van 2026 in jouw agenda. Gebruik de button hieronder om hem in de agenda van je smartphone of pc te plaatsen en mis geen seconde van het nieuwe seizoen!
+ Toevoegen aan agenda + Toevoegen aan agenda
We hebben ook een versie met alleen de race en kwalificatie.
klik hier voor deze versie en meer uitleg.









