Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Kimi Antonelli

Grote domper Antonelli door crash in kwalificatie GP Monaco

Het zit niet mee voor Kimi Antonelli in Monaco. De Mercedes-coureur mocht met zijn vijftiende tijd wel mee naar Q2, maar zijn kwalificatie komt wegens een crash abrupt ten einde.

Grote pech voor Kimi Antonelli tijdens de kwalificatie voor de Grand Prix van Monaco. Hij leek Q2 op het nippertje te gaan halen tijdens de kwalificatie in Monaco, maar kan de sessie helaas niet vervolgen na een crash. Hij belandde in de muur bij het uitkomen van de tunnel en beschadigde zo de voorkant van zijn auto, waardoor we hem dus niet terug zullen zien tijdens Q2.

Dat is een flinke domper voor de Mercedes-coureur, vooral omdat de coureurs achter hem hun tijden niet meer leken te verbeteren. Antonelli moet zo dus genoegen nemen met de vijftiende startpositie. De Italiaan veroorzaakt wel een rode vlag met het incident, maar de klok stond na Q1 al op 0 en dus hadden de overige coureurs daar niet al te veel last van. 

Bij winst van Verstappen, Norris, Piastri of een andere favoriet in Monaco, pak je bij Unibet maar liefst 50x je inzet 

Voorwaarden van toepassing, alleen geldig voor spelers van 24 jaar en ouder. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

Win 50x je inzet!

Praat mee!

x
Monaco Aangepaste startopstelling Formule 1 GP Monaco 2025 na meerdere straffen