Sluit je aan bij De grootste racefamilie van Nederland

Ontdek welk pakket bij jou past

  • Altijd meepraten over de Formule 1
  • Kans maken op toffe prijzen
  • Advertentievrije site * (Plus & Premium)
  • Toegang tot de exclusieve RN365 app (Plus & Premium)
  • En nog veel meer…
* m.u.v. content van derden
Ontdek de mogelijkheden
Lewis Hamilton

Hamilton kan het bijna niet geloven: "De eerste Mercedes-update die ik écht kan voelen"

Lewis Hamilton start de GP van de Verenigde Staten zondag vanaf P3. Een mooie opsteker voor de zevenvoudig wereldkampioen die in Qatar niet verder kwam dan bocht 1 in ronde 1. Zijn humeur was dan ook prima na de kwalificatie.

Hamilton US
Artikel
Naar nieuwsoverzicht © XPBimages

In Austin rijden Lewis Hamilton en teamgenoot George Russell rond met een flinke update voor hun Mercedes en dat betaalde zich direct uit. Lewis Hamilton reed naar P3 in de kwalificatie en George Russell start zondag vanaf P5. Na de kwalificatie keek Hamilton met een vrolijk gemoed terug op die kwalificatie en de updates die Mercedes heeft meegenomen.

"Ik weet niet of het een voorteken is voor volgend jaar. Naarmate we blijven experimenteren, weten we steeds beter waar we naartoe gaan en hoe de aerodynamica van de wagen werkt", legt hij uit. "De vloer is niet enorm anders. Er is altijd een hype met iemands upgrade, maar de rest van de auto is precies hetzelfde en er zijn heel veel gebieden waarop we kunnen verbeteren."

Desondanks is Hamilton zeer positief gestemd over de updates van Mercedes en kijkt hij uit naar de rest van dit seizoen "Dit is een verbetering. Dit is een van de eerste upgrades die ik de afgelopen twee jaar echt heb gevoeld. Dus dat is positief. We hoeven maar twee of drie keer zo'n stap te maken om supercompetitief te worden en ik geloof dat de jongens dat kunnen."

Formule 1 GP Verenigde Staten 2023 RN365 Nieuwsdossier

Praat mee!

Viaplay
x
Terugblik Hamilton overleeft eerste grote testcrash: "Steeds bij bewustzijn"