Tijdens de Grand Prix van Hongarije kwam het tot een kortstondig duel tussen Max Verstappen en Lewis Hamilton. Verstappen probeerde Hamilton te passeren bij het ingaan van bocht vier, waarna de Ferrari-coureur van de baan schoot. De beide heren werden na afloop bij de stewards geroepen, maar Hamilton liet dat moment aan zich voorbijgaan. Verstappen vertelt dat na afloop.
"Het ding is dat er niets is gebeurd", vertelt Verstappen tegenover onder meer RacingNews365. "We hebben elkaar zelfs niet geraakt. Voor mij is het dan ook lastig te begrijpen waarom we na de race een onderzoek hebben. We hebben onze kant van het verhaal uitgelegd. Althans, Lewis was er niet... Ik denk niet dat hij er veel om gaf, want als hij er echt iets voor voelde, was hij er wel geweest."
Verstappen legt zijn kant van het verhaal uit. "Ik ging voor een inhaalmanoeuvre aan de binnenkant. Het is een snelle bocht, maar je hebt wat meer controle door de downforce. Lewis had laat door dat ik aan de binnenkant zat en stuurde een beetje uit de bocht, waardoor hij van de baan schoot. Dat was het, we hebben elkaar niet geraakt. Er gebeurde niets."
Meest gelezen
In dit artikel
Praat mee!